Pomsta

25. října 2010 v 10:47 | Algernon |  + Literaturno
Av
Takové krátké něco, co sem spáchal, když sem podruhé za sebou koukal na Kick-Ass. Hustej film. Hit girl je krutá. :D A ten jetpack s minigunama... Slint! To by byly jatka! To by stříkala krev a lítaly vnitřnosti! Muhehe. :-E :D Ale zpět k tématu. 8)


"Zabili ste moji rodinu. To bych ještě skousl, neměl sem ji příliš v lásce. Ale pak ste mi sáhli na mý přátele. To už mě nasralo, protože jich moc nemám. A když ste ublížili mý holce, udělali ste tu největší chybu svýho života. A taky svoji poslední," prohlásí postava zahalená v plášti a kápi.
"A kdo kurva seš, ty zmrde?"
Mluvčí shodil plášť s kápí a namířil na oslovené své pistole, které spíš připomínali malé děla. "Ten, kdo vás všechny zabije. Mý méno je Filip Lazecký. Vy sráči," odvětil a z jeho slov čišela nenávist.
Stihly se jen vyděsit a jeden z nich ještě špitl "kurva". Pak už se rozštěkaly Filipovi pistole a o  stěny, strop i podlahu se začaly rozpleskovat zbytky těl těch druhých. Během několika vteřin byly oba modifikované velkokapacitní zásobníky prázdné. Schoval pistole do pouzder pod kabátem a vykročil k zamčeným dveřím. Vyrazil je a tasil krátký jednoruční meč. Ještě poslední člověk. Vlastně na takové označení ani nemá právo. Ne on.
"Tak pojď, chlapečku. Stejně na to nemáš žaludek."
"To si piš, že mám, ty zasranej zkurvysyne," odsekl mu na to Filip.
Zatočil jednoručákem a přišel k němu. On se stále usmíval a taky si dopřál jedno uchechtnutí. Najednou se usmívat přestal. Ve Filipových očích totiž spatřil něco, z čeho tuhla krev v žilách i jemu, a to už je co říct. A najednou mu krev žilách přestala proudit doslova. Z hrudníku mu trčel jednoručák.
"To si piš, že na to mám žaludek," prohlásil do ticha Filip. Pak klesl na kolena a začal brečet.


Algernon Strange van Hadarakpé es - provedl sem digizměnu z Kachny na kačera :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 strigga strigga | Web | 25. října 2010 v 18:07 | Reagovat

Huh... začínám litovat, že jsem Kick-Ass neviděla :D

Ale stejně, připadá mi, jako bys byl pěkně vytočenej (nechci použít to sprostý slovo :D), když jsi to psal - není to tak? Páč i přes ty chyby (na který jsem si u tebe už vlastně zvykla, jsi jeden z mála, u kterých je skousnu ;-)) mi to připadá docela realistický... teda, já se nikdy mstít nepotřebovala, ale kdyby náhodou někdy, taky bych chtěla bejt takhle ledově drsná. :D

2 strigga strigga | Web | 25. října 2010 v 18:11 | Reagovat

Mimochodem, vím, že se ptám fakt brzo (u mě si holt člověk musí na zpoždění zvyknout :D), ale kdo je ta osoba na avataru? Je to někdo konkrétní, má nějaký jméno? A pokud je to tak jasný, že si ťukáš na čelo a říkáš si "ta strigga je fakt tupá jak tágo", tak se předem omlouvám za neznalost :D

3 Algernon van Hadarak Algernon van Hadarak | E-mail | Web | 26. října 2010 v 10:23 | Reagovat

hej, sám nevím, kdo to je na tom obrázku. Kdysi sem ten avatar stáhl a už sem úspěšně zapomněl, kde vlastně. Ale mám to překreslený na A4 a zbývá dodělat pár tahů technickým perem a naskenovat. A vlasy sem předělal na modrofialovo, s černými konturami. :-D

No, nasranej... Spíš mě chytla taková nálada, kdy bych odpověděl kladně, pokud by mi někdo nabídl zbraň a možnost si pořádné zastřílet. Do lidí. Všeobecně. To víš, lidi sou svině a já si furt říkám, že jestli nás stvořil bůh a k obrazu svému, pak to musel být pěnej [ censored ] [ censored ] [ censored ] [ censored ] [ censored ] [ censored ]. 8-)
Chyby? A to sem to tentokrát ještě vrazil i do woru, jestli sem něco nepřehlíd... Já z toho zrůžovím. :-D
Ledově drsná? On byl drsnej, dokud je všechny nepovraždil. A pak se rozbrečel.

A na Kick-Ass se podívej, je to fakt Nářez ( tak se to menuje v překladu ). :D Vysoká úmrtnost, blbec v zeleným neoprénu, standartní tínejdžrovský slovník a scény, které prostě nemaj chybu. :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama