Květen 2010

Vono to ještě žije ( bohužel )

31. května 2010 v 11:05 | Algernon |  + Výlevy z mé duše
Av
Jo, máte prostě smůlu. Já to ještě nehodlám zabalit! Přestože sem v poslední době cpu jen sto let staré rozepsané kapitolovky, neznamená to vůbec nic. Jen to, že není čas. Musím dělat záverečky ( přičemž věci k jejímu použití vůbec neovládám... ) a venku furt leje a musím občas do obchodu a venku furt leje a sestra je doma se mnou a venku furt leje... Asi fakt půjdu a vykonám rituální oběť pro Blackie, aby mě těchto problémů a katastrof zbavila. A aby to nebylo málo, někdo napadl LC! Hrůza! A stráááášně se mi do toho šopu chce ( na asi, vole, tohle di kecat někomu, kdo ti to sežere ). A na závěrečku mám posledních dva a půl dne ( a fakt tam nemá bejt chalapa? ne? tak ne... ). Dvaadvacátýho mě totálně nasrali. Ve třinátce ( tj. music club in Tropau ) měl bejt koncert. Illegal Ilusion ( či ako sa to píše ), Germ a ještě volakto ( no na meno si nevzpomeniem ). A ještě se mi přitom zlomila jedna sprušla na umbrele. Anihilovat školu. Vidíte? Vidíte to?! Už začínám šílet opravdu moc! ( no to sou bliky, debile ) Převedenými slovy Morta z jistýho africkýho ajlendu - začínám Blackieovatět. Cpu mezery i z druhý strany značek pro závorky. Dokonce i ten obsah závorek začíná podobati se jejímu. ( a to sis toho všiml až teď? s takovou ještě objevíš Ameriku, vynalezneš kolo a spoustu dalších kravin... ) Vánoční stromeček! Co tím chci říct? No, to kdybych tušil, tak nad tím teď nepřemýšlím. Moment, Co to melu? Já nepřemýšlím. Nikdy.

Ty vole, co to má bejt, to za tím oknem?

No, asi půjdu do toho šopu, než se navrátí mother.

Víte, že jsem kdys míval ( vlastnil, ne to zvíře, ignoranti! ) panenku? Ale to už je dávno... Mám pocit ( tak ty aj něco cejtíš, introverte? ty? jak si takovej idiot a pijavice může vůbec dovolit cokoli cítit? ), že sem jí říkal Julie, ale necu kecat.

Vivala la čekiše lengvič! Začínám si mejkovat prajvit argot ( argot = mluva sociální spodiny ). Lidi, já vás fakt příliš nemusím. Až na výjimky. Mezi nimi několik různejch Ann ( všechny až na jednu sou překvapivě reálný entity! ),  osazenstvo LC, Miralen, osazenstvo Ellysia.net, Longwaved, Cysgodol, spolutrpitelé z Chuchelný, spolužáci z Božky, spousta spolužáků z Vidliček und Nožů ( toť sity called Příbor, which leží v šuplíku v kuchyni ),  Lusia, Zlatonka, Moreen, Mixie, Strigga, Rebelník, Deren, Titany, Lillian Bann a další. Drtivá většina ( vithaut spolužáci ) je mi známa only z netu. Jinak by se mnou asi neprohodili ani jeden bajt. A samozřejmě nesmím zapomenout na Blackie. Tu Blackie, kterou jsem aktuálně pojal za svou můzu a svůj vzor.  Ale počkejte, jednou se dožijete ( pokad vás tendle cvok nevykiluje dřív ) časů, kdy ji ve své šílenosti překonám! Směju se jak idiot. Teď. Du do šopu. Budu mokrej. Budu nasranej. Zase sem udělal do tý skůl totální [censored].

Kašlu na to. Du si dát svou novou temně fialovou šálu ( vyrobeno z dlouhého širokého pruhu nějaký látky, co se v pokoji válela. Přeložil sem podélně a omotal kolem krku ), hodím na sebe bundu, cestou si vymiju mozek Kornama a budu totaly hepy. Proč já sem ku*va abstinent? Chci se ožrat! Osum promile hadr! A nosím ty brejle, co se s něma čučí na 3d pikčry. Psycho. Ale už fakt musim.

Soudruzi, byl sem volit. Volil sem Piráty. Věděl sem, že sou nezvolitelní a proto sem dal svý hlasy grafikovy, ajťákovi, webmastrovi a ještě někomu. Prdel nad prdel. Tři okresky v jdenom baráku. Musel sem ven a podívat se, kerej že okrsek sem já. A pak do Exit klubu.

Tajm letí, debile, tak přestaň bušit do kejbordu, vypni mjůsik a padej do toho posranýho šopu!

No jo, se neposer, Embere.

Klaním se na stranu Algernonovu.

Dík, Darkjane.

Není zač.

Příště kecy o mým fotrovi ( kéž ho srazí polskej tirák. Nic proti polákům, to já jen sázím na pravděpodobnost ).

Kmen Andromeda na vás. Muhehe!!!


Algernon Strange van Hadarak

Zázračné časy - kapitola 1.

24. května 2010 v 14:09 | Algernon |  + Literaturno
a1
Tak jelikož sem byl línej a nebyl čas, nenapsal sem nic z mého zcela nezajímavého psychoživota, nýbrž sem skopčil první kapitolu jedný povídky, co sem napsal dávno. Možná zítra něco napíšu. Teď se udafte hafem písmenek. [smích] [smích totálního úchyla a mentála] [výraz šavlozubé veverky, když odpálila sopku] Raději padám, wejtuje na mě množstvo bojovejch úkolů a já ještě ani nesehnal gulomet a firegun jakožto nezbytné elementy pro plnění vraždných maniakálně metafyzických misí.
Víte, že jsem doposud nezapomněl, jak se jezdí na tý nohopohonový zběsilosti o dvou kolech? A to sem na bajsyklu neseděl od přelomu 1./2. stupeň základky... :D A už sem ve třeťáku (tež se vam zda, že ten pos*aty tajm leze pozpatku?)... [ NC ]


Svět je nádherné místo pro narození (+ něco málo z lajfu)

8. května 2010 v 13:00 | Algernon |  + Literaturno
a3
Jak už jsem stihl všude možně oznámit, že jsem napsal tu povídku o osmi stranách, při jejímž vzniku mi byla můzou Blackie, tak soutěž, jíž jsem se s povídkou účastnil, jsem suveréně vyhrál. Mé vítězství by bylo o to větší, kdyby tam nebyli jen další dva účastníci. Holt školní soutěž, no. Ale prní místo a s ním spojené tři kila jsou mé. Pod čarou je pak povídka uveřejněná (a i na stránkách školy, ale link sem raděj dávat nebudu).
A jak dopadlo to kino, jak jsem se zmiňoval v předminulém článku? Film byl... drsný. V Míru bylo móóóc lidí, že si nebylo ani kam sednout. 1/4 hodiny před - 6 lidí včetně mě. Začátek představení - 10 lidí včetně mě a A. Po začátku představení - v celém sále 12 lidí včetně nás dvou. Veslý film. Spousta mrtvých, spousta střev a jiných vnitřností, slunečný záběr byshledal blbě i s Googlem, jeden z hrdinů na konci umře... Prostě veselý film (co říkáš, Blackie?). :D Naštěstí si zapomněla peníze doma a tak vnucování prachů za lístek vzdala poměrně brzy (stejně by neuspěla8)). A po kině? Jedině na zmezlinu do cukrárny za rohem! :D Za osum kaček takový "kopeček"... A kopeček je eufemizmus. Byl asi jako dva až tři normální kopečky. 8) Následně doprovodit (díky vynálezci drobáků! kartu na bus sem nechal doma :D) a pěšky (v tý kapse jich bylo málo a dvacku ten automat nerozmění - obětovat osum korun MHD? nikdy!) se vracel domů. Vzhledem k hodinu a čtvrt dlouhé jízdě busem z akce, na kterou mě rodiče vytáhli jsem v Míru úpěl v jednom kuse, protože o pohodlí sedadel si necháváme vždycky nanejvíš zdát. Och, má zadnice.... Ale nestěžuju si, perfektní večer. :D
A třeste se, další z mých hrozeb se naplňuje! Píšu pokračování k níže uvedené povídce a hádejte co? No jistě, nacpu tam B! Ahahaha... A nikdo s tím nic nenaděláte. 8)

P.S.: snad jsem vychytal všechny chyby, ale pokud ne, mějte prosím slitování. A vězte, že žádná z postav není narážkou na kohokoli z vás, ač se to tak místy může zdát (mě to teda tak nepřipadalo ani jednou)


Óda na Blackie Béovou (aneb pokus o spáchání Apokalypsy prostřednictvím navedení k založení jejího kultu)

3. května 2010 v 13:21 | Algernon
a1
Slíbil jsem to a tentokrát se přinutil výhružku splnit. Ona avizovaná óda byla napsána a já ji sem z hecu dám. A jsem natolik šílený, abych ji zde i ponechal. Muhehe... Tedy čtěte dál, máte-li odvahu, býdní normálové. :)))

Žeby přicházela Apokalypsa?

1. května 2010 v 16:36 | Algernon |  + Výlevy z mé duše
Av
No nečumte jak vetřelec na Ripleyovou. :D Dneska du do kina. Na Vlkodlaka. S "A". A proč by jako měla Apokalypsa zvednout svou línou zadnici a nakvartýrovat se na naši přitroublou planetu? Protože moje Darwinova cena už není až tak jistá. Muhehe! Jestli to nekrachne jako všechno ostatní, tak se můžete těšit na reálovej horor. Ahahaha... Tyjo, asi si zase dneska půjdu sednout na splav. A hlavně už bych se měl jít zhyenit, ať "A" neskončí na Olomoucký dřív, než já (nalakovat nechty, zajít ke kadeřnici, vybrat si šaty, boty, nalíčit... :D). Teď konzumuju makovec, čumím do monitoru, zbejvý mi půlhodina, poslouchám UDG, UnSun, Billy Talent a Amy MacDonald, píštu tudle ptákistickou hlášku... Napsal sem soutěžní povídku o osmi stranách, přišel kvůli ní o 15 minut pozdějc, naštěstí byla litera, s třídní, kerá mě do soutěže přemlouvala (popravdě, ani se moc nemusela snažit). Hlavní hrdina byl psychotik s haluškama (a je to jsitý?) jak prase, co vypráví svý neméně psychotický lajfstorys malý holce, načež skočí ze střechy vzdálený od pejvmentu cirka šest pater. A epilog? Jeho holka se nad jeho sploštělou postavou sklání a řekne tý malý holce, že čeká dceru, jejíž celá polovina céček, téček, géček a áček patří onomu sploštělému hrdinovi. Prostě bí hepy and go tu hel, evrybadys. Éterická! UDG. A ve čtvrtek v Opavě koncert Wishlistů! Kdo můžete, přijďte! Po nich eště Charlie Straight a Xindl X. Jiří W. Procházka. Kulhánek. Mlok! Neříkej mi, že je to konec! Začínám tíhnout k Darkjane, znovu jsem objevil Alenu, Ember Leonov a Dulcinea vejtujou na ruhu Apokaliptický a Depresivní a jen kroutí hlavou nad tím, co jejich pátý spoluego jednoho hyperchondrickýho trotltěla vyvádí. Já radji mizím, bo začínám magořet nad rámez LIMITY a nechci "A" moc děsit. :-S :-D Tak tu umírejte hlasitě a šťastně. Ahaha. Viva la heynizace!

Hell with You! Ella Alexandrovna with You (it's same...)!


Algernon ultraStrange