Březen 2010

Uáááá! [take his firegun and kill everybody in location]

31. března 2010 v 14:19 | Algernon |  + Výlevy z mé duše
a3
Jen krátce - musím dělat CAD (3D model prvního patra o velikosti "tovární haly" - 27x31 metrů). Dneska mě na Blog.cz fakt nasrali - nemůžu se zalogovat z mýho Firefoxu! Furt to hlásí "neplatné přihlášení". Jebat na to... A víte, že mám notes? No fakt že jo. A zadara. Jádro 1,2, ramka 256 a hadr 20. Já vím, výkony nic moc a hry na tom z nějakého neznámého důvodu nerozjedu, když nepočítám ty dosovské. Takže hraju DOOM 2 v posteli, čtu si Kulhánka, občas napíšu něco ještě psychotičtějšího, než je mým zvráceným zvykem, semtam mejkuju nějaký nový layouty a dělám na zakázku web pro jednu kapelu. Pro Wishlist (už sem je tu jednou odkazoval). Jednoho z členů znám jako bývalého spolužáka, druhý, jak se nedávno ukázalo, je bývalý/současný areťák (a navíc je to zpěvák oné kapely a byl to on, kdo se mě otázal, zda bych jim neudělal kompletní stránky). Takže sem se nenudil a navíc si i přividělám. Pak své Lilith (já vám neřek, že tak se můj notes jmenuje?) koupím novou baterku, časem pořídím i další paměť (ať má těch 512. Jen má chudáček dokřápaný kryty... Bééé... A když o tom teď tak uvažuju, budu nídovat usb rozbočovač, bo dva porty sou pro mě málo (v jednom bezdrátovka myš, klávesnice, v druhém fleška a kam mám narvat druhou flešku a čtečku karet, to vážně netuším... 8)). Jinak, už mám Photoshop (v. 7.0ce) a zatím si s ním celkem rozumím. Jen ve štětcích sem značně omezen... Naštěstí existuje Celestial-Star.net, takže přecejen mám i něco jinýho než ty tovární... :D Pár psychotických obrázků už mám a časem je sem snad přihodím, takže se těšte (nebo bojte?). Teda ale řeknu vám, ten CAD je fakt záhul... Je toho moc. :-S Hele ale já už mizim, není tajm. Ale tu novou povídku, co teď píšu, zatím ikde nezveřejním, počkejte si, až bude celé psychoveledílo finished. :))) Ale kdyby měl někdo jó secsakra zájem, můžu mu to poslat na mail.

Algernon

Poslední šance - 10. kus

9. března 2010 v 15:37 | Algernon |  + Literaturno
Jo, je to tu. Konečně jsem se dokopal k dokončení přepisu další části P.Š. Něco málo k sem už naznačil v úvodu předchozího článku, takže to teď moc přehánět nebudu. Jen dodám, že oproti originálu v mém PB (pink book - růžovej sešit, který úžívám na téměř všechno - zápisi ve vyučování, psaní, kreslení,...) dostál text pár úprav a hlavne přibyly nějaké věci, např. jistá postava.


Seznamování

8. března 2010 v 12:44 | Algernon |  + Literaturno
Ha! Slibované pokračování Zmeny je zde. Je o něco delší, je v něm měně chyb, batoh nikdo nesvedl a v hkavě nelítá výr, nýbrž myšlenky. Tedy čtěte dál. Jo, objevily se tři postavy, o kterých nebylo ani slovo. A psal sem ji dýl, než sem čekal, přesněji, udělal sem si pauzu a nemoh se dokopat pauzu ukončit. Psáno ode dne 25.2. do dne 05.3. léta páně 2010.

P.S.: kdo se těší na pokračování Poslední možnosti, může začít slintat, mám přepsané dvě stránky a další čekají. Jinak bude náplní především dialog Artemis/Longwaved a zmíněna bude nová postava, kterou si jistá osoba vykoledovala během konverzace na icq. Dobře jí tak. Bylo napsáno, že je to jedno, když sem s tím vyhrožoval. Takže sem naschvál tu výhružku splnil. Ahahaha... Prej že sem neurotik... Jasně.... Hahahaha....


Bleskově na skok a pdám pryč

4. března 2010 v 11:31 | Algernon |  + Organizačně
Hele, asi ste si všimli, že je novej vzhled. Překvapivě, opět od Cirill Riannon. 8-) Avatary tentokerát předělávat u starších příspěvků nebudu, to vás můžu ohrát. A menu budu řešit, až bude tajm, což teď není.
Abyste věděli, mám Photoshop! (verze 7.0ce) A Taky se chystám uveřejnit tu reedice starších povídek, co už sou sice na webu, ale tady ještě ne. A to je tak zatím všechno. Tedy čauky. :-D

Algernon Strange

Pseudoreportage z plesu stavbařského

2. března 2010 v 15:31 | Algernon |  + Ze života a ústavu
Ahaha. Já vím, že sem měl přidat pokráčko k Změně, ale tohle mám hotové (a kdybych nedělal tohle, navíc povinně, bylo by právě to pokračování), tak sem to sem prásknul. Fotky přidám pozdějc, bo nemám nervy na aploud štyryceti fotek. Taky zvažuju změnu vzhledu na blogu (na webu, kdo tam dřív někdy zavítal, sem už změnu provedl). A mám notes. Zadara. Starej. A když ho vytáhnu od elektriky, nemůžu delší dobu sprovoznit displej, takže přes externí céertéčko, s ohavnou obnovovací frekvencí. Tudíž je to jako mít dva stolní kompy. 1,2 GHz jádro. 256 MB RAM. 20 GB hadr. GForce 4Go. 2x USB. A nerozjedu na tom hry. A baterka má stabilně 3%, i když je furt v elektrice. Ale zpět k středobodu příspěvku. Čtěte v "celý článek".

P.S.: za správnost některých názvů/men neručím.
P.P.S.: trájněte si něgdy běhat s foťákem 3 (4) patra nahoru dolů, je to fakt mazec.