Neplánovaný článek o hnusotě světa

19. října 2009 v 20:24 | Algernon |  + Výlevy z mé duše
Shit! Zasranej reál! Momentálně mám fakt chuť vstát a jít sehnat kulomet, načež bych provedl masivní čistku mezi spoluobčany. Proč? To se zase jednou stočila řeč na školu, načež sem začal sdělovat, jakej je Holeš, jaký je jeho vztah k nám.Posléze mamka řekla, že by se s tím mělo něco dělat, že to zmíní na školské radě, které je členem. To jsem se jí snažil vymluvit, neboť je mi jasné, jak by to dopadlo. Zcela jsitě by se to obrátilo proti nám.

V závislosti na tom přišla řeč i o otci. Jako vždy ve smyslu "on nás má rád, jen toho teď má v práci hodně". To je sice možné, jenže ejhle! Von toho má v práci hodně permanentně. Perfekcionista cholerickej. Nechci, aby to vyznělo nějak zle, občas hoé má fakt rád, ale někdy to je o mašli (ale spíš mám co dělat, abych nevzal dlažební kostku a neudělal mu plastiku obličeje tak, že by mu nepomohla ani záchranka, ovšem to se netýká jen jeho), holt je prostě těžký zastihnout ho v dobré náladě, kdy nemá až tak vysoké nároky (on měl přece na gymplu jedničky, tak jakto, že já to nezvládám....).

Abych to ale sapoň trochu odlehčil, tak přidám něco málo z pozitivnější stránky mého zcela nevhodného a překážejícího života.

Ve vodáku jsme stříleli ze vzduchovky. Mé výkony byly dost kolísavé, ale dvakrát se mi povedlo trefit všechny tři placky a když jsme pak stříleli na terče (ty s čísly), nastřílel jsem nejdřív 57 (což byl jeden z nejhorších výsledků) a potom 84 (což byl naopak nejlepší výsledek ze všech), přičemž jsem se ládoval gumítky. Možná ti mi dodaly schopnosti... :)))


Na druhou stranu (opět), píšeme zítra čtvrtletku a já to skutečně umím. Teorie je fakt hezká věc, ale když vám v praxi výsledek stejně nevychází....

A navíc máme do čtyř. No prostě bezva. Ty vole, já se na to fakt vyseru, protože aby to nebylo málo, ještě je mi blbě, hlavu mám jak harddisk po kontaktu s magnetem a procesor po střetu s ocelovým kladivem a následný produkt vložený do pece. Prostě bych zabíjel, aby mi bylo líp. Nemám šajn, jak se tý bolesti hlavy zbavit. Zčíná mi z toho hrabat. Tak sory, tenhle článek byl jen takový pokus o zlepšení mého duševního stavu (což se moc nepovedlo) a fyzický stav to ani ovlivnit nemohlo. Mějte se líp, než já a ádios. Snad na tom budu příště zase líp.

Algernon
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nuiko Nori Nuiko Nori | Web | 24. října 2009 v 15:26 | Reagovat

Máme se podobně jako vy, zhuleně, zlitě ale bez chlastu a trávy...
Ach jo.
Nezaložíme si klub chronicky naštvaných?:))

2 Algernon Algernon | 25. října 2009 v 15:05 | Reagovat

Jasně. X) Založ na fejsu skupinu, přidám se.

3 Tywyll Cysgodol Tywyll Cysgodol | Web | 26. října 2009 v 15:30 | Reagovat

Až ten samopal nebudeš potřebovat, můžeš ho půjčit mně...
Na vodáku jsme ze vzduchovky sice nestříleli, nicméně z téhle zbraně jsem měla možnost vystřelit si už několikrát. Samozřejmě, pokaždé se všichni mohli umlátit smíchy, já bych snad netrefila ani stodolu (o to větší škoda by pak byla s tím kulometem, chachá) :D

4 Algernon Algernon | 26. října 2009 v 19:14 | Reagovat

Jasně, Tywyll, jen mám obavy, aby bylo do čeho střílet... :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama