11 types of numbers, 1 key for death & unknow error of error in Matrix

11. září 2009 v 22:11 | Algernon |  + Výlevy z mé duše
Že netušíte o co gou? To je mi ale srdečně u vindousu. Mám za sebou první dva týdny školy, nějaký ty zážitky a touhy vysolit do okolí olovo a datový nálože... Prostě personaly klasika. V brzký době bysme snad mohli mít novej secundary komp, takže by články mohly přibývat častěji a mohly by (a nejspíš taky budou) podstatně dekadentnější. Trojáka s apgrejdem na státní instituce. A co že mě to všechno vlastně jahoduje? Proč je v nadpisu to, co tam je? Jestli to fakt chcete vědět (a ve vašem zájmu doufám, že ne), tak čtěte dál.11 čísel? Kdo z vás ignorantů zná binární soustavu? Ti, kdož ansvérovali kladně či klávesou "Y" v mých očích stoupli.

Proč jedna klávesa pro smrt? Kdo z vás občas tlačí "Delete" na doraz?

A proč ten konec? Protože já nemůžu vzniknout jako výsledek funkce dvou algoritmů. NA to sem příliš velký magor. Bez prdele. Okno nad trolejemi... Idilka. Stát uprostřed dálnice... Krása. Kulomet v ruce? Hrubník zrušil dovolenou a pronajal bagr. Má převážná nálada? Touha poškozovat druhým existenční protokoly jen proto, že vím, jak na to. To všechno by se mohlo stát, být pravda, co se mi honí mou nepochopitelnou neurální sítí, v níž platí, že pravidlo potvrzuje výjimku.
Co vám to tu sakra píšu? Vždyť byste mě stejně nejspíš nepochopili. Pamatujte na jedno. Osud je hajzl a s oblibou dělá nepříjemný věci. Jednou si došlápne na každýho. A pak budem v prdeli, protože totální fůze všech alternativ nebude hezká. To se teprv pozná, co je peklo a kdo za co stojí. A já si pak s chutí zařvu: "Já vám to říkal, smradi, tak si to užijte".

Snad ten komp budeme mít brzo. Musím začít víc psát, jinak se vykašlu na kulomet a vezmu tu dlažební kostku, kterou mám. Nejlepší je, že do těhle stavů mě uvádí především rodiče, sestra a většina lidí ve škole (kantoři i žáci-spolužáci). Shit. Už radši končím nebo to úroveň článku klesne ještě víc.

Ádios a snad něgdy, až na tom budu psachicky líp.

[malá neviditelná tečka svítila uprostřed střechy nějaké instituce, načež oblohu prořízl paprsek ostrého světla doprovázený zvukem vybuchující budovy. Jediná osoba na palubě orbitální stanice se odvrátila od naváděcího terminálu a šla si číst do raketoplánu]Algernon
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anna Farrell Anna Farrell | Web | 17. září 2009 v 20:26 | Reagovat

Hele, to je můj avatar :D.
Hustej článek. Plamenomet by se mi jistě stal nejlepším přítelem, ale bohužel jsem se k němu ještě nedostala. On by stačil i ten bagr, ale z toho by mě mohli celkem rychle dostat, než bych napáchala dostatečnou škodu. Achich... Smutný.
Jdu spát. Je mi zase špatně. Čert aby to spral.

2 Algernon Algernon | 19. září 2009 v 9:58 | Reagovat

Tak plamenomet... stačí láhev vodky, hadr a zapalovač... Moloťák to sice není, ale i tak docela nepříjemný. Nebo plynová bomba. Stačí připojit hadici, otevřít ventil, malý plamen a hned je veselo (a taky teplo :-D

Co se avoše týče, dost se mi líbí a pokud nemáš nic proti, budu ho občas používat.

Jo a brzký uzdravení.

No a světovládě zdar. Teda pokud mě přizveš jako nějakého výsokého hodnostáře s dobrým platem a nějakou hezkou provincií. :-D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama