Září 2009

Pro zasmání

22. září 2009 v 15:48 | Algernon
Jestli máte 51 vteřin a chuť se zasmát, klikněte na ten link. Hlas je dost zkreslený a není úplně sqěle srozumitelný, ale stojí to za to. A bacah, je to jen skoro minutové bezpředmětné plkání o ničem v první osobě čísla jednotnýho. Sem zvědav, co na to řeknete. Příjemnou, leč krátkou, zábavu.

Součástí malilinká anketa. :))

Algernon

Kyberiáda a pseudoreálnej world.

19. září 2009 v 11:32 | Algernon |  + Výlevy z mé duše
Zase trochu přiblížím nadpis. To sem se zase jednou odhodlal zkusit Lema. Už sem ho četl dvakrát. Poprvý to byl Solaris, kterej se mi líbil hodně (ovšem film, ten teda byl... kdo může srovnat, tak chápe), pak sem měl půjčený Deník nalezený ve vaně, ale ten sem nebyl schopnej nějak přelouskat a nakonec sem ho vrátil. Až teď (a hlavně díky Nuiko, neb u ní sem narazil na pojem Kyberiáda a mě do prostě nedalo) a půčil si tu kyberiádu. Jestli máte rádi humorně psaný sci-fi, pak vřele doporučuju. No a co tu dělá ten pseudoreál? to je období, kdy mé vědomí s veškerou nechutí sestoupí do této hladiny a je nuceno zde provádět řady často neoblíbených algoritmů. Prostě je to celé zprdele banán, tak to neřešte. Jestli chcete zvědět víc (a případně skončit na cvokhausu), klidněte na celý článek.


11 types of numbers, 1 key for death & unknow error of error in Matrix

11. září 2009 v 22:11 | Algernon |  + Výlevy z mé duše
Že netušíte o co gou? To je mi ale srdečně u vindousu. Mám za sebou první dva týdny školy, nějaký ty zážitky a touhy vysolit do okolí olovo a datový nálože... Prostě personaly klasika. V brzký době bysme snad mohli mít novej secundary komp, takže by články mohly přibývat častěji a mohly by (a nejspíš taky budou) podstatně dekadentnější. Trojáka s apgrejdem na státní instituce. A co že mě to všechno vlastně jahoduje? Proč je v nadpisu to, co tam je? Jestli to fakt chcete vědět (a ve vašem zájmu doufám, že ne), tak čtěte dál.