Nutná zvrhlost (aneb "Jahodovej svět")

24. srpna 2009 v 14:05 | Algernon |  + Ze života a ústavu
Proč takovýhle název? Především proto, že in this moment sem ve schoolu. A to je věc, která mě fakt jahoduje. Pravda, sem si sám tak trochu na vině, ale to na věci přece vůbec nic nemění. V tomhle příspěvku budu řešit úžasné učitele, nejlepší instituce a aplikaci kocourkovologie v praxi. Be happy, bo bude hůř.


Všechno začalo takovou blbou situací - dostal sem na vízo z CADu za ruskou jedna. Ha ha ha, ho ho ho. Ale nebyl sem tolik zdrcený, protože sem nebyl sám. Ahahahaha... Až do půlky prázdnin ale klid. Inu, učit se do toho nemusí. Pak začala ta pravá žůžo sranda.
První týden sem se na ty kompy ve škole dostal jen jednou, a i tak sem toho moc neskutil. V pondělí sem tam nešel vůbec, v úterý nás pustila uklízečka a ve středu vyhodil školník. Přestože jsem "panu učiteli" poslal mail už ve středu, odpovědi sem se dočkal až o víkendu, což je fakt sqělí (murder in oči).Takže sem tam v pondělí před dvanáctou zašel, abych se s tím učitelem konečně nějak domluvil. Takže odpadlo i pondělí následujícího týdne. Druhý den mě uklízečka odmítla pustit do učebny, protože prý o ničem neví, přestože mi Rychtar (to je ten "pan učitel", všeobecně se má za to, že je přihřátej) výslovně řekl, že to pak uklízečkám řekne. To už sme skřípěli zubama rodiče i já. Naštěstí tam byl od středy druhý učitel, který tam může pouštět. Takže sem začal rýsovat jak debil. Až konečně v pondělí, týden před termínem, sem to měl, zdánlivě, hotové a poslal učiteli na kontrolu. To sem ještě zapoměl na tu prdel, když sem si smáznul kus dílů, uložil a až teprve pak sem si toho problému všiml. Málem sem dělal stropní okno. :))
V pátek sem konečně dostal odpověď od učitele, že prý mám očíslovat díly, na výkresech "2P" mám raději dělat řezy místo pohledů s neviditelnými hranami, doplnit ze pár pohledů, opravit závity. Bezva, takže v pondělí, den před zkouškama, budu muset zase do školy a dodělávat. Ha ha.
Dneska sem teda zase vlezl do školy. No samo, že sem to všechno nedodělal, tak se teď doma snažím přijít na heslo admina, abych instalnul CADy a dodělal chybějící věci a převedl to do formátu pro tisk.

Sakra!! Lidi, nemáte někdo nějaký program na zjišťování hesel na kompu nebo změnu admin. práv?


Algernon
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nuiko Nori Nuiko Nori | Web | 9. září 2009 v 13:26 | Reagovat
2 Algernon Algernon | E-mail | 10. září 2009 v 13:43 | Reagovat

To sice jo, ale dík. Aspoň mám plán pro příště. O událostech té noci napíšu, až budu na netu dýl. Ve skratce: mamka byla nevrllá, bo sem ji poslal semesku s žádostí o pass k jejímu admin účtu. Naštěstí sem nemusel moc vysvětlovat proč, jelikož byla nekřesťansky brzká hodina (říká ten, co ani nespal). No vše dobře dopadlo. Uff...

P.S.: přidával sem si tě na icq, ale buď je někde eror (jak už se mi párkrát stalo) nebo si ještě na icq nedělala kontrolu. Kdyžtak si mě (pls.) přidej.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama