Venku je krásně...

24. května 2009 v 11:46 | Algernon |  + Výlevy z mé duše
Venku je krásně... a já se jak debil musím šprtat chemii, bo z ní momentálně propadám. To je ale happy, co? A to nemluvím o technickém, kde dlužím dva výkresy a CADu, kde teď budu dělat tři práce naráz. Prostě super. Ale nevadí. Však já to nějak ustojím a do třeťáku se klidně i připlazím, bude-li to nutné.Dva týdny teď díky maturitám nebudeme mít normální školu, zato budeme makat na ročníkovkách a budem trajdat po exkurzích. To de, ne?
Nejhorší je, že kvůli té chemii mám zakázané knížky (sou to teprve dva dny a už mám absťák kolosálních rozměrů :)) a televizi (ta mi zas tak nevadí, protože ji stejně sleduju jen minimálně). Aspoň že mi nezabavili mp3. Hudba = má druhá závislost.
Už bych měl končit, protože mě čeká tvorba oběda (párky se naštěstí příliš skazit nedají), konzumace oběda (břicho už mě bolí, takže strach nemám :D), umytí nádobí (nemám to rád, ale za ty roky už sem si zvyk), učení (blééé....) a utírání nádobí. To by snad mohlo být vše. Ne, počkat. Zapoměl jsem na mp3 a zametání.
Myslel sem, že skleróza je výsadou staršího věku. Prdlajs! Já trpím i selektivní hluchotou a slepotou, ovšem to většina z nás, že?
Závěrem snad jen dodám, že svět je fakt divný a komplikovaný místo a nebudu se tvářit, že ho chápu.
V brzku nashledanou.

Algernon
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anna Farrell Anna Farrell | Web | 26. května 2009 v 9:18 | Reagovat

No nazdárek :). Koukám, že máš veselý život. Taky občas propadám z chemie, i z fyziky a matiky, ale držím to na přijatelné úrovni 4 :D... Škola je těžká věc.

2 Algernon Algernon | 26. května 2009 v 11:23 | Reagovat

To mi povídej. Já dlužím tři výkresy v technickým a tři práce musím mít hotový do příští středy v CADu. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama